Кайман

Вітражі

Вітражі – один з найпопулярніших способів декоруванні інтер’єру. Віражні вставки в вікна, двері, меблі та міжкімнатні пройоми, гармоніюючи з інтер’єром, надають приміщенню своєрідний колорит. Скло, з його неповторними оптичними властивостями, в вітражних композиціях грає всіма кольорами веселки, що створює неабиякий ефект. Як правило, вітражі встановлюють у вікна, двері, меблі, ніші і стелі. Вітраж живе своїм життям: здатність скла розсіювати, але не поглинати світло дозволяє з його допомогою створювати в інтер’єрі незвичайні колірні рішення. Він чудово прикрасить вікно, зберігши ефект прозорості.

 

 В своїй роботі ми використовуємо такі вітражні техніки:
псевдовітражПсевдоімітація — оформлення скляних поверхонь оздобленням останніх кольоровими вітражними конструкціями за технологією англійської фірми Decra Led. Донедавна вироби з кольоровими вітражами прикрашали офіси і будинки лише невеликої частини заможних людей. Зараз цей елітний вид декоративного мистецтва став доступний широкому колу споживачів, оскільки поряд з якісним виконанням вітражі(псевдоімітація) відрізняються помірними цінами, а тому є доступними для тих хто хоче бачити своє житло елегантним і вишуканим.

 

 

 

абракцiя4абракцiя4вітраж тіфаніКлаасичні вітражі(Тіфані) — це особлива техніка виготовлення вітражів. Уміла комбінація матеріалів для вітражів, ретельний підбір найтонших колірних відтінків можуть перетворити навіть невеликий виріб у справжній витвір мистецтва. Вироби Тіффані — це ідеальне поєднання елегантності, розкоші і витонченості. Вітражі можуть прикрашати не тільки вікна і двері, а й стінні ніші, підвісні стелі, панно, розсувні міжкімнатні перегородки, світильники, ковані вироби, меблі, дзеркала і навіть невеликі сувеніри.

 

 

 

фацетний вітражФацетовані вітражі —  художня композиція, основою якої є фацетні елементи(бевели) та їх набори. Відмінною рисою такого вітража є неповторна гра світла на гранях бевелів.Такі вітражі можуть існувати,як і окремо самодостатньо, так і в поєднанні з техніками псевдоімітація чи Тіфані.